Medžių pjovimas

Medžių pjovimas - mūsų pašaukimas!

Prieš pasirinkdami žmones, kurie nupjaus Jums priklausantį medį, įsitikinkite ar jie gerai išmano savo darbą ir kiek laiko dirba medžių pjovimo srityje.

Patikėkite darbą atlikti mums ir mes padarysime viską, kad mus rekomenduotumėte ir kitiems… Mums svarbiausia klientų nuomonė apie mūsų darbą.

Medžius pjauname visoje Lietuvoje, atvykimas nieko nekainuoja, nepriklausomai kurioje Lietuvos vietoje auga medis.

Mes kasdien važiuojam vis į kitą Lietuvos miestą, todėl pasirinkus mus Jums nereikės ilgai laukti kol atvažiuosim nupjauti Jūsų medį.

Medžius pjauname visais metų laikais. Žiema – šalta, mes pjauname medžius. Vasara – medžiai su lapais ir karšta – mes pjauname medžius. Nelaukite tinkamo meto – tinkamas metas yra dabar.

Daugiausiai prašymų nupjauti medžius sulaukiame po stipraus vėjo ar snygio, kuomet žmonės džiaugiasi, kad jų medis vis dar neužgriuvo ant namo. Patartume medžius pjauti nelaukiant nelaimės, netikrinant, kiek jis atlaikys. Visi medžiai, kurie auga arti pastatų yra pavojingi.

Jei  norite įvertinti medžio būklę – kreipkitės į mus. Medžio būklės įvertinimas nieko nekainuoja.

Jeigu Jūsų medžio nupjovimui reikalingas leidimas – parašykite mums ir mes padėsime užpildyti dokumentus reikalingus medžio nupjovimui arba genėjimui.

Jeigu Jūsų medis auga prie pat elektros linijos – mes padėsime suderinti leidimą reikalingą medžių genėjimui arba nupjovimui.

Norite atnaujinti savo artimųjų kapus? Naujai sutvarkytą kapą gali sugadinti šalia augantis medis, kurio šaknys gali pakelti kapo pamatus. Todėl patariame prieš pradėdami tvarkyti kapą nupjauti šalia augantį medį.