86 5555 800 info@medziupjovimas.lt

INVENORIZACIJA IR BŪKLĖS ĮVERTINIMAS

  • MEDŽIŲ BŪKLĖS ĮVERTINIMAS
  • AR JŪSŲ MEDIS SVEIKAS?
  • ŽELDINIŲ INVENTORIZAVIMAS
MEDŽIŲ BŪKLĖS ĮVERTINIMAS

Šalia augantys medžiai teikia daug džiaugsmo. Kol medis pilnai užauga reikia daug metų, todėl didelį medį pakeisti nauju nėra lengva. Norint tinkamai pasirūpinti medžiais reikia įvertinti medžių būklę ir parinkti tinkamiausias priemones medžio išsaugojimui.

AR JŪSŲ MEDIS SVEIKAS?

Kartais ir sveikai atrodantis medis viduje gali būti visai tuščias, todėl labai svarbu tinkamai įvertinti medžio būklę.

Įvertinus medžio būklę ir nustačius, kad medis yra labai blogos arba blogos būklės reikėtų medį šalinti. Prastos būklės medis gali padaryti nemažai žalos.

Jei medžio būklė patenkinama arba gera - reikia stengtis medį išsaugoti. Teisingai medžiui augti padeda taisiklingas medžio genėjimas ir surišimas.

ŽELDINIŲ INVENTORIZAVIMAS

Norint gauti leidimą medžių genėjimui arba medžių nupjovimui savivaldybės ekologas gali paprašyti pateikti želdinių inventorizaciją. Inventorizacijoje yra aprašoma medžio rūšis, skersmuo, būklė, kiti duomenys susiję su medžiu.  Medžių vertinime pateikiamos rekomenduojamos priemonės medžio priežiūrai (medžio genėjimo būdas, medžio sutvirtinimas, medžio nupjovimo būtinybė). 

DĖL MEDŽIŲ VERTINIMO KREIPKITĖS: telefonu 8 655 55800 arba elektroniniu paštu info@medziupjovimas.lt

Jeigu Jūsų kieme auga vienas ar keli medžiai ir nežinote kokių priemonių reikia norint pagerinti medžių būklę arba apsaugoti savo turtą - kreipkitės į mus ir mes suteiksime Jums konsultaciją apie želdinių būklę, o reikalui esant padėsime suruošti dokumentus želdinių pertvarkymui.

Medžių inventorizaciją atlieka atestuoti darbuotojai, turintys didelę patirtį vertinant medžių būklę bei išsilavinimą šioje srityje.

Medžių inventorizaciją galime aruošti per kelias darbo dienas.