86 5555 800 info@medziupjovimas.lt

MEDŽIŲ PJOVIMAS IR GENĖJIMAS

 

Medžių nupjovimo ir genėjimo darbus atliekame visais metų laikais. Pavasarį, kai ora labiau sušyla, sulaukiame klientų pagausėjimo. Visiems atrodo, kad dabar jau medžių pjovėjai imsis darbo ir pradės kirsti bei genėti medžius. Daugumai atrodo, kad žiemos ar vasaros metu tokių darbų nedirbame, nes žiema - per šalta, vsara - per karšta. Ar karšta, ar šalta - mes dirbam kasdien, todėl medžių tvarkymo darbus palikti pavasariui nebūtina. Medžių nupjovimas prie elektros laidų. Medžių nupjovimas visoje Lietuvoje. Avarinių medžių pjovimas ir genėjimas
google-site-verification=N1H_sWFem8lMRdj-pSZJEShWwQe3x_7es3EwYdlZH9A
  • MEDŽIŲ PJOVIMAS
  • MEDŽIŲ PJOVIMAS KAPINĖSE
  • MEDŽIŲ PJOVIMAS MIESTE
  • MEDŽIŲ GENĖJIMAS PAKELIANT LAJĄ
  • MEDŽIŲ GENĖJIMAS FORMUOJANT LAJĄ
  • MEDŽIŲ GENĖJIMAS FORMUOJANT DEKORATYVIAI
MEDŽIŲ PJOVIMAS

MEDŽIŲ PJOVIMAS - MŪSŲ PAŠAUKIMAS!

 

Norite gauti mažiausią medžio nupjovimo kainą - registruokitės dabar.

Prieš pasirinkdami žmones, kurie nupjaus Jums priklausantį medį, įsitikinkite ar jie gerai išmano savo darbą ir kiek laiko dirba medžių pjovimo srityje.

 

Patikėkite darbą atlikti mums ir mes padarysime viską, kad mus rekomenduotumėte ir kitiems... Mums svarbiausia klientų nuomonė apie mūsų darbą.

 

Medžius pjauname visoje Lietuvoje, atvykimas nieko nekainuoja, nepriklausomai kurioje Lietuvos vietoje auga medis.

 

Mes kasdien važiuojam vis į kitą Lietuvos miestą, todėl pasirinkus mus Jums nereikės ilgai laukti kol atvažiuosim nupjauti Jūsų medį.

 

Medžius pjauname visais metų laikais. Žiema - šalta, mes pjauname medžius. Vasara - medžiai su lapais ir karšta - mes pjauname medžius. Nelaukite tinkamo meto - tinkamas metas yra dabar.

 

Daugiausiai prašymų nupjauti medžius sulaukiame po stipraus vėjo ar snygio, kuomet žmonės džiaugiasi, kad jų medis vis dar neužgriuvo ant namo. Patartume medžius pjauti nelaukiant nelaimės, netikrinant, kiek jis atlaikys. Visi medžiai, kurie auga arti pastatų yra pavojingi.

 

Jei  norite įvertinti medžio būklę - kreipkitės į mus. Medžio būklės įvertinimas nieko nekainuoja.

 

Jeigu Jūsų medžio nupjovimui reikalingas leidimas - parašykite mums ir mes padėsime užpildyti dokumentus reikalingus medžio nupjovimui arba genėjimui.

 

Jeigu Jūsų medis auga prie pat elektros linijos - mes padėsime suderinti leidimą reikalingą medžių genėjimui arba nupjovimui.

 

Norite atnaujinti savo artimųjų kapus? Naujai sutvarkytą kapą gali sugadinti šalia augantis medis, kurio šaknys gali pakelti kapo pamatus. Todėl patariame prieš pradėdami tvarkyti kapą nupjauti šalia augantį medį.

MEDŽIŲ PJOVIMAS KAPINĖSE

Avarinių medžių pjovimas kapinėse. Medžių nupjovimas naudojant ARBORISTINĮ būdą, kai medis pjaunamas labai mažomis dalimis nuo viršaus į apačią, medžio šakas ir kamieno dalis nuleidžiant virvėmis žemyn.

Medžiai, augantys kapinėse, kelia daug nepatogumų savo artimųjų kapų atėjusiems lankyti žmonėms. Po medžiais prastai auga žemaūgiai augalai, lūžtančios šakos ir lapai nuolat teršia kapus. Medžio šaknys ardo paminklus ir kapo tvoreles. O jei dar kapinių medžiuose lizdus pradeda sukti kovai - kapo priežiūrą tampa tikru iššūkiu.

Medžiai kapinėse turi būti pjaunami ir tam, kad būtų sumažinta tikimybė, jog pučiant stipriam vėjui nulaužtas medis ar jo šaka nepadarys žalos šalia esantiems kapams.

Laidojant žmones yra pažeidžiamos medžių šaknys, todėl iš pažiūros sveikas medis lengvai gali nuvirsti, o virsdamas padaryti daug žalos

MEDŽIŲ PJOVIMAS MIESTE

Pasirūpinkite šalia Jūsų namų augančiais medžiais laiku ir nesukite galvos siaučiančios audros metu.

Medžių pjovimas Kaune, Medžių pjovimas Vilniuje, Medžių pjovimas Klaipėdoje, Medžių pjovimas Šiauliuose, Medžių pjovimas Panevežyje, Medžių pjovimas Druskininkuose, Medžių pjovimas Alytuje, Medžių pjovimas Prienuose, Medžių pjovimas Trakuose, Medžių pjovimas Pasvalyje, Medžių pjovimas Tauragėje, Medžių pjovimas Palangoje, Medžių pjovimasVarėnoje, Medžių pjovimas Šakiuose, Medžių pjovimas Jurbarke, Medžių pjovimas Radviliškyje, Medžių pjovimas Ukmergėje, Medžių pjovimas Utenoje, Medžių pjovimas Zarasuose, Medžių pjovimas Molėtuose, Medžių pjovimas Anykščiuose.

MEDŽIŲ GENĖJIMAS PAKELIANT LAJĄ

Medžių genėjimas pakeliant lają.

MEDŽIŲ GENĖJIMAS FORMUOJANT LAJĄ

Medžių genėjimas formuojant medžio lają

MEDŽIŲ GENĖJIMAS FORMUOJANT DEKORATYVIAI

Medžius kasmet formuojant galima juos suformuoti dekoratyviai.

Medžių formavimas - genėjimas