Apie mus​

UAB „Aplinkos darbai“ – sėkmingai nuo 2007 metų dirbanti įmonė . Mes teikiame medžių pjovimo bei genėjimo, kelmų frezavimo, žolės pjovimo, aplinkos tvarkymo paslaugas. Turėdami ilgametę patirtį medžių pjovimo ir aplinkos priežiūros srityje, galime užtikrinti atliekamų darbų kokybę ir profesionaliai suteikti paslaugas. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai – didžiausias mūsų turtas!

Mūsų misija : esame tam, kad padėtume savo klientams išspręsti visas problemas, susijusias su medžių pjovimu bei genėjimu, kad padėtume įgyvendinti jų lūkesčius, kad pagal kliento poreikius suteiktume aukštos kokybės medžių pjovimo bei genėjimo, žolės pjovimo, sniego valymo, aplinkos tvarkymo paslaugas.

Mūsų vizija : būti profesionaliu, patikimu ir pažangiu savo klientų partneriu.

Mūsų tikslai : optimalus klientų patenkinimas, ilgalaikių santykių su partneriais kūrimas, pažangumas aplinkos tvarkymo paslaugų srityje.

MŪSŲ MISIJA

Esame tam, kad padėtume savo klientams išspręsti visas problemas, susijusias su medžių pjovimu bei genėjimu, kad padėtume įgyvendinti jų lūkesčius, kad pagal kliento poreikius suteiktume aukštos kokybės medžių pjovimo bei genėjimo, žolės pjovimo, sniego valymo, aplinkos tvarkymo paslaugas.

MŪSŲ VIZIJA

Mes įsipareigoję būti profesionaliais, patikimais ir novatoriškais partneriais savo klientams.

MŪSŲ TIKSLAI

Siekiame užtikrinti aukštą klientų pasitenkinimą, ilgalaikius santykius su partneriais ir inovacijas aplinkos tvarkymo paslaugose.

ISO sertifikatai

ISO 9001:2015

ISO 14001:2015

ISO 45001:2018

Klientų nuomonė mums svarbi!

Tvarkingas kiemas visada malonus akiai. Mes greitai ir švariai nupjauname medžius, kad Jūsų aplinka atrodytų puikiai.

Zhilvinas
Zhilvinas
2023-11-02
Super komanda, profesionaliai, greitai, kokybiškai. Dėkui!
Nerijus Poškus
Nerijus Poškus
2022-10-26
greitai reaguoja, konkretūs.
Saulius Jakelaitis
Saulius Jakelaitis
2021-11-12
Savo srities profesionalai
Giedrius Kmieliauskas
Giedrius Kmieliauskas
2021-11-04
Savo darbo profesionalai.

Palikite atsiliepimą