Medžių pjovimas - mūsų pašaukimas!

Prieš pasirinkdami žmones, kurie nupjaus Jums priklausantį medį, įsitikinkite ar jie gerai išmano savo darbą ir kiek laiko dirba medžių pjovimo srityje.

Patikėkite darbą atlikti mums ir mes padarysime viską, kad mus rekomenduotumėte ir kitiems… Mums svarbiausia klientų nuomonė apie mūsų darbą.

Medžius pjauname visoje Lietuvoje, atvykimas nieko nekainuoja, nepriklausomai kurioje Lietuvos vietoje auga medis.

Mes kasdien važiuojam vis į kitą Lietuvos miestą, todėl pasirinkus mus Jums nereikės ilgai laukti kol atvažiuosim nupjauti Jūsų medį.

Medžius pjauname visais metų laikais. Žiema – šalta, mes pjauname medžius. Vasara – medžiai su lapais ir karšta – mes pjauname medžius. Nelaukite tinkamo meto – tinkamas metas yra dabar.

Daugiausiai prašymų nupjauti medžius sulaukiame po stipraus vėjo ar snygio, kuomet žmonės džiaugiasi, kad jų medis vis dar neužgriuvo ant namo. Patartume medžius pjauti nelaukiant nelaimės, netikrinant, kiek jis atlaikys. Visi medžiai, kurie auga arti pastatų yra pavojingi.

Jei  norite įvertinti medžio būklę – kreipkitės į mus. Medžio būklės įvertinimas nieko nekainuoja.

Jeigu Jūsų medžio nupjovimui reikalingas leidimas – parašykite mums ir mes padėsime užpildyti dokumentus reikalingus medžio nupjovimui arba genėjimui.

Jeigu Jūsų medis auga prie pat elektros linijos – mes padėsime suderinti leidimą reikalingą medžių genėjimui arba nupjovimui.

Norite atnaujinti savo artimųjų kapus? Naujai sutvarkytą kapą gali sugadinti šalia augantis medis, kurio šaknys gali pakelti kapo pamatus. Todėl patariame prieš pradėdami tvarkyti kapą nupjauti šalia augantį medį.

Medžių pjovimas - kapinėse

Avarinių medžių pjovimas kapinėse. Medžių nupjovimas naudojant ARBORISTINĮ būdą, kai medis pjaunamas labai mažomis dalimis nuo viršaus į apačią, medžio šakas ir kamieno dalis nuleidžiant virvėmis žemyn.

Medžiai, augantys kapinėse – ne tik grėsmė, kad gali lūžti, virsti, tačiau ir problema prižiūrint artimųjų kapus : po medžiais esančiose kapavietėse augalams nepakanka saulės šviesos, jie skursta; medžių lūžtančios šakos ir krentantys lapai šiukšlina kapavietes. Medžio šaknys ardo paminklus ir kapo tvoreles. O jei dar kapinėse augančiuose medžiuose lizdus pradeda sukti kovai – kapo priežiūra tampa tikru iššūkiu.

Medžiai kapinėse turi būti pjaunami, kad būtų sumažinta tikimybė, jog pučiant stipriam vėjui nulaužtas medis ar jo šaka nepadarys žalos šalia esančioms kapavietėms.

Medžių pjovimas - mieste

Medžių pjovimas mieste, ypač urbanistinėje aplinkoje, tampa iššūkiu dėl daugelio sudėtingų faktorių. Vienas iš svarbiausių yra susijęs su elektros laidais, kurie dažnu atveju, yra atsidūrę medžio šakose. Šioje situacijoje, net paprastas medžio pjovimas gali tapti potencialiu pavojumi ne tik praeiviams, bet ir profesionalams.

Prieš pradedant medžio pjovimą, būtina atidžiai ištirti teritoriją, kad būtų nustatytos elektros linijos ar kitos infrastruktūros detalės. Tai reikalauja specialių žinių ir atsargumo priemonių, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų, ypač mieste, kuriame verda žmonių gyvenimas.

Be elektros laidų, dažnai tenka susidurti su kitomis pavojingomis situacijomis, tokios kaip statinių pastatų ar transporto priemonių artumas. Medžių pjovimas gali tapti iššūkiu dėl riboto erdvės ir galimo pavojingo medžio nukritimo. Todėl svarbu, kad specialistai turėtų ne tik medžio pjovimo įgūdžius, bet ir žinotų, kaip kontroliuoti ir numatyti galimas pasekmes.

Nors medžių pjovimas mieste gali būti sudėtingas, tai yra būtinas procesas saugant žmonių saugumą ir miesto infrastruktūrą.